PETERBORO.PL - peterborough.pl bull; Praca, zycie, ogloszenia, Polonia w Peterborough

Jest to strona informacyjno-społecznościowa, na której znajdą Państwo codziennie nowe wiadomości z miasta, wiadomości ze sportu, informacje kulturalne. Oprócz tego darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje nt. mieszkania, pracy oraz wszystkiego co związane jest z życiem w Naszym mieście. ZAPRASZAMY !!!

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony peterboro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę peterboro.pl:

PETERBORO.PL - peterborough.pl bull; Praca, zycie, ogloszenia, Polonia w Peterborough

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 293

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katyń - pamiętamy. Wspomnienie i drzewo genealogiczne »

  Serwis internetowy ogrodywspomnien.pl powstał, aby dbać o pamięć osób, których nie ma już między nami. W 2007 roku stworzyliśmy miejsce, w którym każdy użytkownik może stworzyć profil bliskiej osoby, dodać zdjęcia i wspomnienia. Pamiętamy także o osobach, które związane są ważnymi wydarzeniami w historii naszego kraju takimi jak Powstanie Styczniowe, Powstanie listopadowe. Nie zapominamy również o takich miejscach jak Katyń i Miednoje.
  W naszym serwisie można stworzyć drzewo genealogiczne i rozpocząć poszukiwania rodziny.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj24 - serwis bezpłatnych ogłoszeń »

  Serwis bezpłatnych ogłoszeń dodaj24.pl - W szybki i prosty sposób w ciągu kilku sekund bez rejestracji zamieścisz swoje ogłoszenie. Możesz dodać do 6 zdjęć oraz video. Ogłoszenia z Europy w różnych branżach: praca za granicą, motoryzacja, nieruchomości, transport-logistyka, usługi, +18 towarzyskie, moda i wiele innych. Daj się wyróżnić i Wypromuj swoje ogłoszenie na stronie głównej-tego ogłoszenia nikt nie przeoczy.
  Codziennie nowe oferty - Sprawdź już teraz..... Zapraszamy !!!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stare Grabie online »

  Oficjalna strona mieszkańców wsi Stare Grabie. Portal internetowy miejscowości położonej w województwie mazowieckim, w gminie Wołomin. Na stronach serwisu można znaleźć takie rzeczy jak: informacje mające wpływ na wieś lub jej mieszkańców, rozkład autobusów i pociągów PKP, informacje sportowe oraz forum.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik »

  Serwis społecznościowy www.slownik.edu.pl zawiera bazę pytań i odpowiedzi na tematy związane z problemami językowymi, nauką słownictwa czy gramatyki, każdy może pisać w nim pytania i odpowiedzi a rejestracja nie jest wymagana.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Witamy w serwisie społecznościowym znajdz.info! Serwis zawiera bazę pytań i odpowiedzi na tematy związane z nauką, faktami czy danymi encyklopedycznymi, każdy może pisać w nim pytania i odpowiedzi, rejestracja nie jest wymagana.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internauci.com.pl »

  Forum wielotematyczne, które dzięki waszej pomocy ma stać się najlepszym portalem społecznościowym dostępnym w internecie. Każda Wasza propozycja, sugestia zostanie rozważona, to Wy tworzycie ten serwis!

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konektia.pl - społeczność niepełnosprawnych »

  Portal społecznościowy dla osób niepełnosprawnych, opiekunów, ludzi i instytucji niosących pomoc. Zawieraj nowe znajomości, koresponduj, czatuj i randkuj bez ograniczeń.

  Konektia.pl to również baza wiedzy i ogłoszeń. Znajdź pracę, ogłaszaj się, sprzedawaj i kupuj. Zdobywaj fachową wiedzę z bazy artykułów.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teen Zone »

  Antykoncepcja to zdecydowanie jeden z najważniejszych tematów z jakim powinna się zapoznać młodzież wchodząca w okres dojrzewania. Niestety, ani szkoły, ani rodzice nie kwapią się do przekazywania młodym ludziom rzetelnych informacji na ten temat. Częściowo wynika to ze wstydu, częściowo z niewiedzy samych nauczycieli.

  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nastolatków, powstał portal internetowy TeenZone.PL. Znaleźć w nim można informacje o wszelkich aspektach związanych z dojrzewaniem psychicznym jak i fizycznym, relacjach międzyludzkich - w rodzinie, w przyjaźni czy też w związkach. Szczególny nacisk położono na dział Antykoncepcja, który prezentuje poszczególne metody antykoncepcji, zapewniając możliwie maksimum wiedzy w tym temacie.

  Z działem antykoncepcja, powiązany jest także dział Intymność, poruszający wstydliwe tematy związane z seksualnością, w tym tak zwany pierwszy raz. Pierwszy stosunek seksualny ma ogromny wpływ na psychikę młodych ludzi, dlatego ważne jest aby podejść do niego z pełna odpowiedzialnością.

  Godne polecanie są także artykuły odnośnie zdrowia, a szczególnie trądziku. Trądzik to zmora nastolatków a leczenie trądziku to proces długotrwały. Z artykułów można się dowiedzieć, jak sprawić aby ta wstydliwa dolegliwość ustąpiła możliwie jak najszybciej.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polacy za granicą »

  Strona dla emigrantów mieszkających w europiePolacy za granicą to bardzo liczna grupa osób. Według szacowanych danych jest to około dwadzieścia jeden milionów osób. Ludzie wyjeżdżają z wielu względów. Zazwyczaj jednak jest to zamiar znalezienia pracy, o jaką w Polsce trudno w ostatnich czasach. Z emigracją wiążą się także plany lepszych wypłat a także ulepszenia standardów życia. Jednak nie każdemu jest to pisane i często jest tak, że polacy wracają do Polski z niczym. Są oni jednak bogatsi o dodatkowe przeżycia.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunki osób starszych pracujące u niemieckich rodzin, bardzo często w wolnych chwilach udzielają się na forach dyskusyjnych przeznaczonych specjalnie dla nich.

  Wiele z tych opiekunek pracuje w Niemczech za pośrednictwem polskich agencji rekrutujących (Forum dla opiekunek osób starszych). Swoją współpracę z poszczególnymi firmami opisują w wątkach przeznaczonych do wydawania opinii na temat agencji. Dzięki temu, kobiety chcące zacząć pracę w opiece mogą sprawdzić, czy wybrana przez nie agencja jest rzetelna.

  Doświadczone w opiece kobiety opisują również formy pomocy seniorom oraz najpopularniejsze choroby wieku starczego (Forum opiekunek osób starszych). Pomagają nowym opiekunkom w organizacji pierwszego wyjazdu oraz służą dobrą radą w razie jakichkolwiek problemów. Kiedy nie mają ochoty rozmawiać o pracy, udzielają się w tematach związanych np. ze sportem, rozrywką, urodą i kulinariami.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
Portal MMORPG MMORPG .