PETERBORO.PL - peterborough.pl bull; Praca, zycie, ogloszenia, Polonia w Peterborough

Jest to strona informacyjno-społecznościowa, na której znajdą Państwo codziennie nowe wiadomości z miasta, wiadomości ze sportu, informacje kulturalne. Oprócz tego darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje nt. mieszkania, pracy oraz wszystkiego co związane jest z życiem w Naszym mieście. ZAPRASZAMY !!!

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony peterboro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę peterboro.pl:

PETERBORO.PL - peterborough.pl bull; Praca, zycie, ogloszenia, Polonia w Peterborough

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 304

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal Wymagam »

  Wymagam.pl to serwis, który służy wymianie informacji na temat usług, obiektów i produktów. To także bardzo użyteczna baza informacji dla samych ocenianych – tu wprost od Klientów, Konsumentów otrzymują informacje zwrotne na temat oferowanych przez siebie produktów czy usług. Dzięki temu mogą na bieżąco podnosić standardy, co przyniesie korzyść każdemu z nas.
  Sprawdź na www.wymagam.pl

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zagadnij.pl »

  Zagadnij.pl to nowa aplikacja dla użytkowników Facebook'a. Dzięki niej mamy szanse poznać mnóstwo nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zagadnij.pl sam dobiera dla nas nowych znajomych do których możemy zagadnąć, na podstawie wspólnych zainteresowań. Nie tracimy przy tym na bezpieczeństwie - nasz profil na Facebook'u jest niewidoczny dopóki sami nie postanowimy dodać nowo poznanej osoby do znajomych. Miłej zabawy!

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katyń - pamiętamy. Wspomnienie i drzewo genealogiczne »

  Serwis internetowy ogrodywspomnien.pl powstał, aby dbać o pamięć osób, których nie ma już między nami. W 2007 roku stworzyliśmy miejsce, w którym każdy użytkownik może stworzyć profil bliskiej osoby, dodać zdjęcia i wspomnienia. Pamiętamy także o osobach, które związane są ważnymi wydarzeniami w historii naszego kraju takimi jak Powstanie Styczniowe, Powstanie listopadowe. Nie zapominamy również o takich miejscach jak Katyń i Miednoje.
  W naszym serwisie można stworzyć drzewo genealogiczne i rozpocząć poszukiwania rodziny.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj24 - serwis bezpłatnych ogłoszeń »

  Serwis bezpłatnych ogłoszeń dodaj24.pl - W szybki i prosty sposób w ciągu kilku sekund bez rejestracji zamieścisz swoje ogłoszenie. Możesz dodać do 6 zdjęć oraz video. Ogłoszenia z Europy w różnych branżach: praca za granicą, motoryzacja, nieruchomości, transport-logistyka, usługi, +18 towarzyskie, moda i wiele innych. Daj się wyróżnić i Wypromuj swoje ogłoszenie na stronie głównej-tego ogłoszenia nikt nie przeoczy.
  Codziennie nowe oferty - Sprawdź już teraz..... Zapraszamy !!!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Randki Castinglove.net »

  Randki Castinglove.net to serwis randkowy. Szukaj miłości, randki, znajomych. Tutaj poznasz kogoś wyjątkowego, ciekawego i pasującego do Ciebie z kim nawiążesz ciekawą i fascynującą znajomość. Flirtuj, czatuj rozmawiaj online żeby poznać się bliżej, Napisz maila, podziel się fotką i Twoją ulubioną muzyką. Prowadź bloga. Wielu ludzi z całego świata może nawiązać z Tobą znajomość. Odwiedź nas koniecznie. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Witamy w serwisie społecznościowym znajdz.info! Serwis zawiera bazę pytań i odpowiedzi na tematy związane z nauką, faktami czy danymi encyklopedycznymi, każdy może pisać w nim pytania i odpowiedzi, rejestracja nie jest wymagana.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Satysfakcja z udanego pożycia to radość i szczęście dla każdego człowieka. Jednak nie wszystkim samotnym dane jest spokojnie w gronie przyjaciela lub męża i żony prowadzić spokojne i radosne dni. Wiele osób samotnych decyduje się szukać partnera lub partnerkę na własną rękę. Nie zawsze grono towarzyskie i społeczne, w którym obracamy się daje nadzieję na sukcesy matrymonialne. Podobnie, indywidualny anons w prasie może nie znaleźć oczekiwanych efektów. Cóż zatem począć. Wtedy najlepiej zgłosić się do dobrego biura matrymonialnego. Jak je znaleźć? Kiedy ma się stały dostęp do Internetu to nic prostszego tylko w w wyszukiwarce wybrać Biuro matrymonialne Serenada. Nasza strona internetowa jest prosta w obsłudze i nie wymaga logowania do serwisu. Trzeba tylko umiejętnie czytać zawarte tam informacje. Przeglądanie pozycji z ofertami matrymonialnymi nie rozwiązuje problemu. Należy zacząć od informacji o firmie. Podstawą jest zapoznanie się z zasadami działania Biura, cennikiem oraz regulaminem. Kolejny etap to wypełnienie i przesłanie ankiety członkowskiej. Teraz możemy wybierać odpowiednie ogłoszenia matrymonialne. Przesyłanie ofert odbywa się poprzez skrzynkę e-mai lub listownie. Członkostwo w Biurze Serenada trwa 12 miesięcy. Naszym Klientom dajemy też komfort wybierania odpowiednich ofert z katalogów, które dosyłamy, średnio w każdym miesiącu. Polecamy nasze profesjonalne usługi.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIP SKO Łomża - sprawy »

  Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Łomży jest ważnym elementem w naszym systemie prawnym, który stoi na straży praworządności oraz pogłębia zaufanie obywateli do organów samorządu terytorialnego. Kolegium w Łomży jest organem administracji publicznej, powołanym na podstawie przepisów ustawy z dnia 12 października 1994 roku o samorządowych kolegiach odwoławczych. To organ wyższego stopnia w rozumieniu Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Ordynacji Podatkowej jak również w indywidualnych sprawach z zakresu administracji publicznej. Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Łomży rozpatruje sprawy o stwierdzenie nieważności decyzji, odwołań od decyzji, zażaleń na postanowienia oraz żądań wznowienia postępowania. Kolegium z Łomży jest właściwe w kwestiach z powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego a także dla miasta Łomży. Szczegóły działalności obrazuje strona internetowa.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SportOS.pl »

  Sportos.pl, to internetowa społeczność osób aktywnych, które lubią spędzać wolny czas na uprawianiu różnych sportów itp. Dzięki tej stronie można poznawać innych ludzi, umawiać się z nimi na wspólne treningi, wyprawy itp. Strona zawiera również informacje na temat wydarzeń sportowych, lokalizacji obiektów sportowych itp. Jest to internetowe centrum stworzone dla sportowców, którzy poszukują towarzyszy dzielących tą samą pasję.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunki osób starszych pracujące u niemieckich rodzin, bardzo często w wolnych chwilach udzielają się na forach dyskusyjnych przeznaczonych specjalnie dla nich.

  Wiele z tych opiekunek pracuje w Niemczech za pośrednictwem polskich agencji rekrutujących (Forum dla opiekunek osób starszych). Swoją współpracę z poszczególnymi firmami opisują w wątkach przeznaczonych do wydawania opinii na temat agencji. Dzięki temu, kobiety chcące zacząć pracę w opiece mogą sprawdzić, czy wybrana przez nie agencja jest rzetelna.

  Doświadczone w opiece kobiety opisują również formy pomocy seniorom oraz najpopularniejsze choroby wieku starczego (Forum opiekunek osób starszych). Pomagają nowym opiekunkom w organizacji pierwszego wyjazdu oraz służą dobrą radą w razie jakichkolwiek problemów. Kiedy nie mają ochoty rozmawiać o pracy, udzielają się w tematach związanych np. ze sportem, rozrywką, urodą i kulinariami.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
Portal MMORPG MMORPG .