Masa betonowa

Oprócz szerokiego wyboru różnego rodzaju mas betonowych (towarowe, posadzkowe, drogowe, mostowe na kruszywach łamanych, hydrotechniczne i wodoszczelne) firma Oła-Bet oferuje również zaprawy cementowe i zaprawy murarskie w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma, dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy branżowej może oferować masy betonowe, zaprawy oraz dodatki do betonu najwyższej jakości. Własne laboratorium umożliwia stała kontrolę składu aby klient wiedział, co dokładnie kupuje.

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony betoniarnia.olawa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę betoniarnia.olawa.pl:

Masa betonowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Materiały budowlane Wrocław - hurtownia budowlana Manex »

  Hurtownia budowlana Manex Wrocław to przede wszystkim profesjonalne doradctwo techniczne oraz bardzo atrakcyjne ceny, dzięki solidnej współpracy z producentami. Polecamy nasz skład budowlany m.in: bloczki betonowe, pokrycia dachowe, izolacje, systemy stropowe Teriva. Naszą naczelną zasadą jest: "jakość za rozsądną cenę". Nasi pracownicy zapewniają darmowe wyceny. W nasza firma także oferuje darmowy transport z rozładunkiem. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krystalizacja marmuru - Warszawa »

  Firma Usługowa BŁYSK: Szlifowanie, polerowanie, impregnacja marmuru, granitu, lastryko, posadzek, schodów, parapetów, szlifowanie powierzchni porowatych, renowacja kamienia, fugowanie, klawiszowanie płyt. Krystalizacja marmuru, lastryko - efekt rozlanej wody.

  Zajmujemy się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni.

  Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

  Oferujemy:

  *Szlifowanie i polerowanie posadzek, schodów, parapetów oraz powierzchni pionowych .

  *Szlifowanie, doczyszczanie i impregnacja gresu.

  *Szlifowanie powierzchni porowatych, granit promieniowany, gres, piaskowiec.

  *Renowacja kamienia - uzupełnianie ubytków, fugowanie, klawiszowanie płyt.

  *Impregnacja hydrofobowa powierzchni kamiennych.

  *Krystalizacja powierzchni wapiennych, marmur, lastryko - efekt rozlanej wody

  Kontakt:
  Firma Usługowa Błysk
  tel: 515 903 076
  www.marmur.co

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigiem »

  Firma z Poznania, Lewandowska-dźwigi, świadczy usługi dźwigiem oraz wynajem dźwigów na terenie całej Polski. Posiadamy nasze oddziały w miastach: Wrocław, Poznań, Katowice i Łódź. Pracujemy w branży dźwigowej już od wielu lat. Posiadane przez nas żurawie są nowoczesne i mobile. Usługi dźwigiem są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy ponadto podnośniki koszowe, transport dłużycowy oraz montaż maszyn. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałów na terenie miast: Katowice, Poznań, Wrocław. Szczegółowe informacje i nr. telefonów znajdują się na naszej stronie www.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia grzewcze, wentylacyjne i osuszające – doradztwo techniczne i sprzedaż »

  Serwis firmy KNPL z szeroką ofertą kurtyn powietrznych, nagrzewnic wodnych, nagrzewnic elektrycznych i osuszaczy powietrza.
  Proponujemy doradztwo handlowe, kompletację dostaw i montaż urządzeń.
  W ofercie marki Leo-Flowair, Volcano-Euroheat, Frico, Dimplex, 2VV-Sonniger, MCS - Master-Desa.
  Na stronie zawsze atrakcyjne promocje cenowe, aktualne cenniki, materiały techniczne, poradniki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, rozwiązania problemów.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi projektowe w Olsztynie - inwentaryzacje, adaptacje, rysunki CAD, certyfikaty energetyczne »

  Zajmujemy się usługami projektowymi w Olsztynie, wykonujemy inwentaryzacje budowlane, przeglądy budowlane, zmiany sposobu użytkowania, adaptacje projektów typowych, rysunki CAD, certyfikaty energetyczne czy orzeczenia techniczne. Okresowe przeglądy budowlane wykonują inżynierowie posiadający najwyższe kwalifikacje. Osoba wykonująca okresowy przegląd budowlany wystawia protokół zawierający zalecenia po kontroli oraz ocenę stanu ogólnego budynku. Przeglądu dokonuje się w zależności od typu budynku, co pół roku. rok czy 5 lat. Przygotowujemy również dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku. Opracowanie zawiera rysunki techniczne, wraz z opinią oraz opisem technicznym budynku. Zajmujemy się dokumentacją zarówno dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów usługowych czy przemysłowych. Adaptacja projektu typowego jest konieczna, gdy staramy się o pozwolenie na budowę. Dokumentacja ta zawiera projekt zagospodarowania terenu, adaptacje projektu do warunków gruntowych oraz przyłącza. Na tym etapie możliwe jest również wprowadzenie zmian Inwestora w projekcie. Wszystkie budynki wykonane po 2009 roku muszą posiadać certyfikat energetyczny / świadectwo energetyczne, jest to dokument, w którym dokonana jest ocena charakterystyki energetycznej w formie świadectwa zawierającego ilość energii w kWh/(m2*rok) potrzebnych do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku. Świadectwo charakterystyki energetycznej ważne jest 10 lat. Orzeczenia techniczne wykonują nasi rzeczoznawcy budowlani. Orzeczenie budowlane / opinię budowlaną wykonuje się na przykład gdy, wykonawca robót budowlanych nie wykonał zleconych robót budowlanych w stopniu zadowalającym dla Inwestora. Jest to zalecany dokument wystawiany przez niezależnego rzeczoznawcę budowlanego, gdy dochodzimy swoich praw na drodze sądowej.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agro-Trade - projektowanie farm wiatrowych »

  Firma Agro Trade od wielu lat realizuje prace z obszaru geologii, geotechniki, hydrogeologii, wiertnictwa, złóż, monitoringu środowiskowego, ochrony środowiska, inwentaryzacji przyrodniczych, projektowania farm wiatrowych oraz kopalni odkrywkowych (wraz z poszukiwaniem nieruchomości na te cele). Pomimo tego iż nasza siedziba znajduje się w Kielcach, świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju, nie obawiając się podejmowania nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, chcąc spełnić jak najpełniej oczekiwania naszych klientów. Możemy przy tym zagwarantować, iż wszystkie nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, dokładnie i przestrzegając obowiązujących norm. Dokładne informacje na temat działalności naszej firmy, a także dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Cudnoch - firma budowlana »

  Firma budowlano-ziemna Cudnoch prowadzi swoją działalność od 16 lat w Świętajnie, oferując Państwu szereg wszechstronnych usług ziemnych, budowlanych i ogrodniczo-pielęgnacyjnych. W ofercie znajdują się: budowa domów, rozbiórki budynków, przyłącza wodne i kanalizacyjne, usługi brukarskie, usługi koparko-ładowarką, budowa dróg oraz ścieżek rowerowych, wykopy - stawy, rowy, drenaże, korytowanie pod polbruk, drenowanie terenu, a ponadto: odśnieżanie placów, dróg i parkingów, przycinanie drzew i wywóz śniegu. Firma dysponuje wszelkim niezbędnym sprzętem zapewniając Państwu fachowość i niezawodność świadczonych usług. Na wybrane usługi obowiązuje kilkuletni okres gwarancyjny. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyżarzanie »

  Już od 55 lat firma „Elektrofach” oferuje Państwu najwyższej jakości usługi w dziedzinie obróbki cieplnej oraz wszelkiego rodzaju instalacjach elektrycznych. Nasi fachowcy specjalizują się w odgrzewaniu wstępnym przed spawaniem oraz typową obróbką cieplną połączeń spawanych (PWHT) zarówno dla stali węglowych jak i stopowych. Posiadamy zróżnicowaną bazę elementów grzejnych, dzięki czemu dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Sprawdź nas na www.elektrofach.com.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Nasz Firma od lat siedemdziesiątych zajmuje się projektowaniem oraz budową domów. Jesteśmy rozpoznawalną Firmą na terenie całego Kraju. Mamy ogromne doświadczenie w budowaniu takich projektów jak domy szkieletowe, domy z bali, kanadyjskie, energooszczędne. Nasz zespół składa się z kilku bardzo doświadczonych Ludzi, dzięki którym każdy projekt jest w 100% wykonany. Jeśli chcieli by Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę internetową domybartek.pl.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Bydgoszcz - Dom Holding »

  Interesuje Cię oferta mieszkaniowa ale nie masz wystarczającej wiedzy i doświadczenia, aby samodzielnie znaleźć coś dla siebie? U nas tylko sprawdzeni i wiarygodni deweloperzy, u których kupisz swoje wymarzone mieszkanie lub wynajmiesz odpowiedni lokal. Nowe mieszkania, nieruchomości usługowe i wiele więcej, a wszystko po abyś na rynku nieruchomości czuł się pewnie! A może interesuje Cię konkretny developer w twojej okolicy i chcesz poznać całą jego ofertę - jeśli tak to u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
Portal MMORPG MMORPG .