Montaż pieca co

Wykonujemy instalacje grzewcze, centralnego ogrzewania i sanitarne.
Modernizujemy starsze układy grzewcze, jak i zakładamy nowe. Montujemy kompletne kotłownie, Montujemy i serwisujemy
kotły gazowe, olejowe, elektryczne, zasilane propanem i zasilane innymi nośnikami energii.
Także wymienaimy starsze piece, na urządznia nowszej generacji, kondensacyjne i z zamkniętą komorą spalania. Posiadamy
odpowiednie doświadczenie

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony www.blachnio.republika.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.blachnio.republika.pl:

Montaż pieca co

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwo charakterystyki energetycznej »

  Rzetelna informacja, sprawdzeni audytorzy energetyczni. Intuicyjne szukanie uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej według powiatów i miejscowości. Archiwum zapisów prawnych i projektów ustaw związanych z świadectwami energetycznymi, spis pomocnych norm przy obliczaniu wskaźnika zapotrzebowania na energię pierwotną (EP). Informacje o sprzęcie towarzyszącym doradcom energetycznym - kamery termowizyjne itp. Literatura, prawo, normy, sprzęt - wszystko w jednym miejscu o świadectwach energetycznych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • KJK Serwis - serwis kotłowni »

  Jesteśmy firmą KJK Serwis mającą wieloletnie doświadczenie w branży sanitarnej. Zatrudniamy przede wszystkim kadrę inżynierską wykształconą w firmach wykonawczych eksploatujących duże źródła ciepła: kotłownie wielopaliwowe, węzły cieplne. Działalność firmy KJK to przede wszystkim serwis kotłowni na różne paliwa, pomp wodnych i ściekowych, armatury ciepłowniczej, palników wielopaliwowych oraz stacji uzdatniania wody. Realizujemy również prace z zakresu regulacji układów kontrolno - pomiarowych.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na gaz - montaż i sprzedaż »

  Przydomowe zbiorniki na gaz są istotnym elementem całej instalacji gazowej z tego powodu powinien zostać wykonany z dużą starannością W swojej ofercie mamy dwa rodzaje zbiorników przydomowych - zbiorniki naziemne i podziemne, w kilku typach pojemności 6700 l i długości powyżej 5 metrów.

  Oferujemy zbiorniki na gaz kluczowego wytwórcy w Europie - firmy Chemet.
  Polecamy dzierżawę instalacji na prostych zasadach i systematyczną dostawę gazu.
  Dodatkowo wszystkim naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie uziemiania zbiorników i stacji LPG.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • MagaTherm - nowoczesne systemy grzewcze »

  Firma Magatherm zajmuje się wykonaniem ogrzewania elektrycznego z wykorzystaniem dynamicznych pieców akumulacyjnych . W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo zaawansowane technologicznie piece akumulacyjne specjalistycznej firmy roos na, które oferujemy najdłuższą na rynku 7 letnią gwarancję, jak również najtańsze na rynku piece akumulacyjne produkcji własnej magatherm. Na szczególną uwagę zasługują niepowtarzalne w swojej formie piece akumulacyjne w obudowach ceramicznych. Ponadto wykonujemy ogrzewanie tarasów, balkonów, ogródków piwnych, kościołów. Oferujemy do ogrzewania pompy ciepła oraz promienniki elektryczne. Zajmujemy się montażem i sprzedażą rekuperatorów indywidualnych. W naszym salonie w Rybniku przy ul. Prostej 137 mamy jedną z największych ekspozycji w kraju kominków elektrycznych. Oferujemy regulatory temperatury, sterowniki i elementy inteligentnego domu firmy deltadore. Posiadamy elektryczne grzejniki drabinkowe.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Gdynia »

  Świadczymy kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe na terenie całej Gdyni Gdańska i Sopotu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności gwarantujące rzetelne wykonanie powierzonych nam zleceń. Nasze motto - prace trudne wykonujemy od razu, na niemożliwe trzeba trochę poczekać.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominiarz, usługi kominiarskie, zakład kominiarski - Kominiarz-Polski.pl »

  Kominy i systemy kominowe to konstrukcje towarzyszące budownictwu mieszkaniowemu od setek lat. W początkowym okresie kominy przeznaczone były do odprowadzania spalin z palenisk opalanych paliwami stałymi, takimi jak drewno, węgiel lub torf. Jednak wraz z rozwojem cywilizacyjnym oraz rozwojem techniki grzewczej kominy zmieniły swoją funkcję i obecnie wyróżnia się trzy rodzaje systemów kominowych. Serwis internetowy Kominiarz - Polski.pl ma na celu przedstawienie wiedzy z zakresu kominiarstwa. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Toruń »

  Sposobem na tanie ogrzewani są pompy ciepła. Chętnie stosowane w wielu gałęziach przemysłu – spożywczym, chłodniczym, przetwórczym, hotelarskim. Posiadają wiele cennych zalet, które wyróżniają je na tle innych znanych systemów grzewczych dostępnych na rynku. Dzięki instalacji i użytkowaniu pomp ciepła można przyczynić się do ochrony środowiska – proces uzyskiwania ciepła nie powoduje szkodliwych efektów ubocznych niekorzystnych dla ekologii. Jest także sposobem ogrzewania tanim i jednocześnie bardzo wydajnym.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny system solarny »

  Nasza firma oferuje usługi projektowo-wykonawcze branży ciepłowniczej. Działamy na rynku od 1989roku, przez ten okres czasu nasza firma wzbogaciła się o wielu wykwalifikowanych pracowników, których usługi świadczone się na najwyższym poziomie, świadczymy usługi zarówno małym, rozwijającym się formą jak i dużym korporacją. Dostęp do najnowszych technologii stanowi główny element naszych usług. Oferujemy kompleksową obsługę - projektowanie, montaż oraz remont.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Termar - grzejnik kamienny »

  Jeżeli szukasz niebanalnego sposobu ogrzania swojego domu, restauracji albo mieszkania, wybierz produkty firmy Termar. Proponujemy grzejniki elektryczne wykonane z naturalnego marmuru bądź granitu w obszernym wyborze odcieni oraz wzorów. jesteśmy w stanie też wykonać grzejniki na specjalne zamówienie z materiału dostarczonego przez klienta. O profesjonalizmie naszej firmy zaświadczają zadowoleni odbiorcy oraz kompetentnie wykonane realizacje. Grzejniki przeważnie instalowane są standardowo pod ścianą, lecz można je umieszczać także w innych miejscach. Dodatkowo za grzejnikiem znajduje się ekran odbijający ciepło. Szczegółową ofertę można znaleźć na witrynie internetowej naszej firmy.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel Łódź - wegiellesiak.pl »

  Skład węgla Lesiak to jednostka oferująca sprzedaż węgla pozyskiwanego z kilku kopalni. W ofercie przedsiębiorstwa odnajduje się dużo rodzajów węgla, w tym kategorie takie jak orzech, miał, kostka czy ekogroszek Łódź. Biznes proponuje darmowy dowóz dla osób jakie zamawiają towary w regionie. Sprzedaż węgla Łódź odbywa się przez sprzedaż węgla luzem czy też w postaci kupna specjalnych trzydziestokilowych worków zwracających wilgotność. Skład węgla Łódź to zakład funkcjonujący w bezpiecznych a także wartościowych na rzecz klienta założeniach - przed sprzedażą produkt jest przyzwoicie weryfikowany, czy w jego składzie nie ma prochu ewentualnie ziemi. Nabywca może skorzystać z usługi wniesienia węgla do określonego przez niego punktu.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
Portal Motomarkt.pl