Montaż pieca co

Wykonujemy instalacje grzewcze, centralnego ogrzewania i sanitarne.
Modernizujemy starsze układy grzewcze, jak i zakładamy nowe. Montujemy kompletne kotłownie, Montujemy i serwisujemy
kotły gazowe, olejowe, elektryczne, zasilane propanem i zasilane innymi nośnikami energii.
Także wymienaimy starsze piece, na urządznia nowszej generacji, kondensacyjne i z zamkniętą komorą spalania. Posiadamy
odpowiednie doświadczenie

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony www.blachnio.republika.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.blachnio.republika.pl:

Montaż pieca co

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo charakterystyki energetycznej »

  Rzetelna informacja, sprawdzeni audytorzy energetyczni. Intuicyjne szukanie uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej według powiatów i miejscowości. Archiwum zapisów prawnych i projektów ustaw związanych z świadectwami energetycznymi, spis pomocnych norm przy obliczaniu wskaźnika zapotrzebowania na energię pierwotną (EP). Informacje o sprzęcie towarzyszącym doradcom energetycznym - kamery termowizyjne itp. Literatura, prawo, normy, sprzęt - wszystko w jednym miejscu o świadectwach energetycznych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Flowdeft Katarzyna Głuszniewska »

  Jesteśmy biurem zajmującym się projektowaniem: instalacji wentylacji, instalacji klimatyzacji, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wody lodowej, instalacji wodociągów i kanalizacji, instalacji ochrony przeciwpożarowej. Nawiązujemy współpracę z innymi biurami projektowymi, biurami architektonicznymi oraz indywidualnymi klientami, w zakresie tworzenia instalacji sanitarnych. W przypadku współpracy z biurami projektowymi oferujemy pomoc przy tworzeniu dokumentacji technicznej, niezależnie od etapu zaawansowania prac projektowych, jak również podejmujemy się całościowego wykonania powierzonych nam instalacji.

  Dla klientów indywidualnych wykonujemy kompleksowe projekty instalacji wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i pozwoleniami. Zajmujemy się również doradztwem technicznym w zakresie rozwiązań projektowych i optymalizacji kosztów.

  Naszymi atutami są konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do klienta.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • KJK Serwis - serwis kotłowni »

  Jesteśmy firmą KJK Serwis mającą wieloletnie doświadczenie w branży sanitarnej. Zatrudniamy przede wszystkim kadrę inżynierską wykształconą w firmach wykonawczych eksploatujących duże źródła ciepła: kotłownie wielopaliwowe, węzły cieplne. Działalność firmy KJK to przede wszystkim serwis kotłowni na różne paliwa, pomp wodnych i ściekowych, armatury ciepłowniczej, palników wielopaliwowych oraz stacji uzdatniania wody. Realizujemy również prace z zakresu regulacji układów kontrolno - pomiarowych.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Gazda - kompleksowe instalacje sanitarne »

  Skorzystaj z pomocy doświadczonego hydraulika oraz instalatora. Spraw, ażeby instalacje sanitarne, wentylacyjne, solarne albo wodne funkcjonowały sprawnie przez długie lata. Zatroszcz się o to, by w Twoim domu czy biurze instalacje były skonstruowane z najlepszych jakościowo materiałów i przez osoby, jakie mają znaczne doświadczenie. Postaw na firmę hydrauliczną, która na rynku działa nieustannie od wielu lat i oferuje usługi dla klientów indywidualnych i firm z województw mazowieckiego i lubelskiego. Taką firmą jest właśnie firma Krzysztofa Gazdy. Wykonamy dla Państwa kompleksowe usługi, jakie zagwarantują, iż instalacje będą służyły bezawaryjnie cały czas. Nasi hydraulicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Warszawa »

  Nasza dokładność oraz szczegółowość podczas montażu systemów cieplnych sprawia, że działają wiele lat bez jakichkolwiek usterek.
  Każde zadnia związane z kotłowniami oraz systemami grzewczymi warto przekazywać właśnie nam ze względu na to, że dysponujemy nie tylko doświadczeniem. W swoich zasobach mamy specjalistyczne urządzenia konieczne przy takich pracach. Jeśli chodzi o instalacje hydrauliczne oferujemy kompleksowe usługi z nimi związane. Naszą specjalnością są instalacje sanitarne oraz wszystko co z nimi związane. Chętnie podejmiemy się zleceń na ogrzewanie podłogowe.
  Swoim klientom oferujemy wyłącznie części pochodzące od godnych zaufania producentów w przystępnych cenach.
  Przyjmujemy zlecenia przede wszystkim w obrębie Warszawy.
  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej wejdź na naszą stronę w Sieci.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stanisław Krzaczek - kotły przemysłowe »

  Wyspecjalizowany park maszynowy, profesjonalna załoga produkcyjna, bardzo szeroki asortyment, solidny serwis, najwyższa jakość artykułów - to cechy, jakie uplasowały firmę ZPH „Stanisław Krzaczek” na miejscu najlepszego polskiego producenta kotłów grzewczych o mocy od 10 kW do 300 kW. Wszelkie nasze działania oraz jakość są potwierdzone przez liczne nagrody, certyfikaty i atesty. Natomiast najdoskonalszym wyznacznikiem naszej profesjonalnej działalności jest ogromna rzesza zadowolonych klientów i fakt, iż swoich dystrybutorów posiadamy w ogromnych ilościach na terenach całej Polski. Żeby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów oferujemy niezawodny serwis i wiele ponadprogramowych usług jak np. plastyczna obróbka metalu, cięcie mechaniczne, obróbka termiczna, spawanie, cięcie plazmowe blach i wiele innych, nawet nietypowych prac, których z chęcią się podejmiemy i zapewnimy efektywność. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kołton - kotły co »

  Jednostka KOŁTON dynamicznie zajmuje się wytwarzaniem kotłów centralnego ogrzewania, stanowiących odkrywcze jednakże sprawdzone źródło efektywnego opalania domów czy też większych instytucji. Okazały asortyment towarów oferowanych poprzez przedsiębiorstwo przystosowany jest do osobistego zapotrzebowania oraz do różnego rodzaju oraz przekroju kominów. Wśród paliw zatwierdzanych do użytkowania w kotłach przygotowywanych za pośrednictwem firmy KOŁTON znajdują się m.in. węgiel kamienny, mieszanka węgla z miałem węglowym, brykiet, drewno i biomasa w postaci trocin czy odpadów. Wnikliwe informacje zawarte są na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory, panele, baterie słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne »

  Ludzie posiadający swój obiekt czy działkę rekreacyjną powinni stawiać na rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne. Jednym z nich są ogniwa fotowoltaiczne. Zamontowane w wybranym miejscu mogą bez problemu przetwarzać słoneczną energię w energię elektryczną. Zakupu różnych fotoogniw można dokonać w kilku firmach. Trzeba jednak wybrać taką, która jest solidna i funkcjonuje na rynku pewien okres czasu. Rozmowa z fachowcem oraz możliwość dokonania kalkulacji, szybki czas wykonania zamówienia stanowią argumenty, o których warto wejść na prezentowaną stronę internetową.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep E-Sterowniki - sterowanie Twoim ogrzewaniem »

  Sklep internetowy e-sterowniki.pl zajmuje się sprzedażą urządzeń służących do prawidłowego i ekonomicznego sterowania ogrzewaniem C.O oraz C.W.U w domach, mieszkaniach i lokalach użytkowych.W swoim asortymencie posiadamy między innymi regulatory temperatury, sterowniki, termostaty pokojowe, pompy elektroniczne oraz akcesoria i osprzęt dodatkowy dedykowany do instalacji grzewczych.W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama urządzeń służących do sterowania ogrzewaniem podłogowym.Zapraszamy do zakupów oraz do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
Portal MMORPG MMORPG .