Montaż pieca co

Wykonujemy instalacje grzewcze, centralnego ogrzewania i sanitarne.
Modernizujemy starsze układy grzewcze, jak i zakładamy nowe. Montujemy kompletne kotłownie, Montujemy i serwisujemy
kotły gazowe, olejowe, elektryczne, zasilane propanem i zasilane innymi nośnikami energii.
Także wymienaimy starsze piece, na urządznia nowszej generacji, kondensacyjne i z zamkniętą komorą spalania. Posiadamy
odpowiednie doświadczenie

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony www.blachnio.republika.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.blachnio.republika.pl:

Montaż pieca co

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi hydrauliczne INSTALPOL Łódź »

  Wykonujemy kompleksowe instalacje hydrauliczne:instalacje sanitarne,grzewcze i gazowe.Usuwamy awarie hydrauliczne i przepychamy kanalizacje elektryczną przepycharką.Wykonujemy:podłączenia gazowe, technika grzewcza, ogrzewanie podłogowe, instalacje sanitarne, instalacje gazowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje grzewcze, przepychanie kanalizacji, hydrauliczne usługi, hydraulika, montaż pieców, solary, ogrzewanie, kotłownie, kotłownie gazowe, kotłownie olejowe

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyty – Argox Eco Energia »

  Argox Eco Energia specjalizuje się w doradztwie energetycznym. Głównym obszarem naszych zainteresowań jest efektywność energetyczna budownictwa.
  W ramach naszej podstawowej działalności wykonujemy świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji.
  Certyfikaty energetyczne budynków wykonujemy dla obiektów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Podejmujemy się certyfikacji wszystkich typów budynków. Każde nasze świadectwo charakterystyki energetycznej wykonane jest profesjonalnie, szybko, z pełną gwarancją rzetelności dokumentu. W pierwszym roku obowiązywania świadectw energetycznych wykonaliśmy około 400 certyfikatów dla obiektów zlokalizowanych w całej Polsce, w tym dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych wyposażonych w skomplikowane systemy ogrzewania i chłodzenia oraz wentylacji mechanicznej, dla budynków biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych, produkcyjnych, magazynowych, dla osiedli domów jednorodzinnych. Wykonaliśmy również szereg świadectw dla pojedynczych budynków jednorodzinnych na zlecenie osób fizycznych.
  Podejmujemy się wykonywania audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji obiektów wszystkich rodzajów, zlokalizowanych na terenie całego kraju.
  Nasz adres: Warszawa, ul. Obwodowa 11j, biuro: ul. Rakowiecka 36
  Tel. 604 443 003, 608 375 628, (22) 743 69 38, (22) 848 78 36
  Oddział Kielce: 603 457 102

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo charakterystyki energetycznej »

  Rzetelna informacja, sprawdzeni audytorzy energetyczni. Intuicyjne szukanie uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej według powiatów i miejscowości. Archiwum zapisów prawnych i projektów ustaw związanych z świadectwami energetycznymi, spis pomocnych norm przy obliczaniu wskaźnika zapotrzebowania na energię pierwotną (EP). Informacje o sprzęcie towarzyszącym doradcom energetycznym - kamery termowizyjne itp. Literatura, prawo, normy, sprzęt - wszystko w jednym miejscu o świadectwach energetycznych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła - pcmklima.pl »

  Firma PCM od wielu lat działa w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej grzewczej. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory, pompy ciepła renomowanych europejskich firm http://pcmklima.pl/27/pompy-ciepla Zapewnimy pełen zakres usług: projekt, pomoc w wyborze urządzeń, zakup, montaż, konserwację. Pompa ciepła to nowoczesne i przyjazne dla środowiska źródło ogrzewania w Twoim domu http://pcmklima.pl.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aquatherm Polska - systemy instalacyjne »

  Aquatherm zajmuje się dystrybucją systemów instalacyjnych m.i. instalacje wodociągowe, instalacje przeciwpożarowe, instalacje grzewcze, ogrzewanie hal i inne. Nasze produkty charakteryzują się funkcjonalnością, na którą składają się takie aspekty jak niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Instalacje które oferujemy znajdą zastosowanie w ogrzewaniu podstawowym lub dodatkowym różnego rodzaju budynkach. Zapoznaj się z nasza ofertą!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aquagaz - wkłady kominkowe »

  Wysoki standard usług i wyrobów gwarantuje swoim odbiorcom firma Aquagaz Technika Grzewcza i Sanitarna z Dolnego Śląska. To przedsiębiorstwo handlowo-wykonawcze ma w swojej ofercie całościowe robienie instalacji grzewczych, gazowych sanitarnych i solarnych, zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w przemysłowym. Projektują instalacje gazowe, wod-kan oraz C.O. Posiadają uprawnienia kierownika budowy na instalacje sieci gazowej, wodociągowo-kanalizacyjnej oraz grzewczej. Prócz tego w sprzedaży posiadają bogaty asortyment kotłów na paliwa stałe, kotłów gazowych, kotłów elektrycznych, grzejników, systemów instalacyjnych ogrzewania podłogowego lub ściennego, armatury sanitarnej i regulatorów. O ich terminowości, niezawodności, a także o efektywnym realizowaniu usług świadczą liczne certyfikaty autoryzujące od firm, których sprzęt montują oraz listy referencyjne od zadowolonych kontrahentów. Ale Aquagaz nieustająco zaprasza do współpracy nowych kontrahentów - osoby indywidualne, firmy i instytucje publiczne. Więcej informacji dotyczących firmy i jej oferty znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solidny serwis klimatyzacji Poznań »

  Polecamy Państwu usługi firmy VR-Serwis, oferującej kompleksową obsługę kotłów gazowych i klimatyzacji. Firma zajmuje się montażem, uruchamianiem, serwisem i naprawą klimatyzacji, kotłów gazowych oraz innych urządzeń grzewczych – w tym gwarancyjnie i pogwarancyjnie naprawia kotły gazowe Viessmann i Ferroli, a pogwarancyjnie między innymi Junkers czy Beretta. VR-Serwis można polecić jako firmę terminową, profesjonalną i niedrogą. Dodatkową działalnością firmy jest sprzedaż urządzeń.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydro-tech.pl »

  Nasza firma jest specjalistą, jak chodzi o armaturę przemysłową, panele i płytki bezpieczeństwa, a także odnawialne źródła energii ze szczególnym wskazaniem na pompy ciepła. Hydro – Tech Konin zajmuje się ich sprzedażą, montażem oraz serwisem, zapewniając na każdym z tych etapów bardzo wysoką jakość obsługi, rzetelność i profesjonalizm. Stawiając na nas, wybierają Państwo ponad 18 lat doświadczenia w branży. Zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferta na ogrzewanie nadmuchowe »

  Polski Komfort - wysokiej jakości ogrzewanie nadmuchowe oraz ogrzewanie nadmuchowe do domu. Firma Polski Komfort poleca Państwu bardzo dobre ogrzewanie nadmuchowe do domu jednorodzinnego. Nie zastanawiaj się i zainwestuj w ogrzewanie powietrzne - połączona wentylacja, klimatyzacja i nawilżanie powietrza. Projektujemy dla Państwa ogrzewanie nadmuchowe, powietrzne od wielu lat oferując urządzenia firmy Carrier. Duże doświadczenie to coś co nas wyróżnia. Kliknij link i sprawdź nas.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Montaż i serwis klimatyzatorów i pomp ciepła we Wrocławiu »

  Soltherm - Technika Cieplna - to firma działająca na rynku polskim od 2008 roku. Posiada główną siedzibę firmy w mieście Wrocław, gdzie realizuje najwięcej i największe projekty. Podstawą do zaufania naszym pracownikom i doświadczeniu w wykonywanych projektach może być, np. instalowanie systemów wentylacji na kilkudziesięciu piętrach wieżowca Sky Tower we Wrocławiu . Ponadto nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia u naszych dostawców sprzętu do instalacji, np DAIKIN oraz Nibe. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy DAIKIN. Nasza oferta to montaż oraz regularny serwis klimatyzacji: woda lodowa, Split / MultiSplit, czy systemów VRV DAIKIN IV. Montowane klimatyzatory to produkty znanych i renomowanych firm Daikin, Neovent, Fuji Electric oraz innych. W naszej ofercie oprócz chłodzenia znajdą Państwo ogrzewanie pomieszczeń w domach, biurach, czy halach i podobnych, a służą do tego pompy ciepła gruntowe oraz powietrzne. Nowością na rynku jest hybryda pompy ciepła z kotłem kondensacyjnym o której można więcej przeczytać na naszej stronie internetowej. Jest to idealne rozwiązanie do wykonania nowego ogrzewania jak i termomodernizacji kotłowni gazowej już istniejącej, gdzie kocioł, a hybryda zajmują podobna ilość miejsca, a ich montaż ponosi za sobą niewielkie zmiany. Soltherm to firma, która świadczy usługi w zakresie wentylacji oraz rekuperacji, aby razem połączyć w spójny system zamontowane klimatyzatory i / lub pompy ciepła dla jeszcze lepszej wydajności. Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi na rynku wrocławskim i okolicach. W razie pytań napisz do nas.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
Portal Motomarkt.pl