Stare Grabie online

Oficjalna strona mieszkańców wsi Stare Grabie. Portal internetowy miejscowości położonej w województwie mazowieckim, w gminie Wołomin. Na stronach serwisu można znaleźć takie rzeczy jak: informacje mające wpływ na wieś lub jej mieszkańców, rozkład autobusów i pociągów PKP, informacje sportowe oraz forum.

Serwis za10groszy.pl - kupuj za grosze, nawet o 95% taniej!

Szczegóły strony www.stare-grabie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.stare-grabie.pl:

Stare Grabie online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 178

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gmina Lipnica Murowana »

  Wydarzenia społeczno-kulturalne z terenu Gminy Lipnica Murowana. Lipnica Murowana to miejscowość w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim, w gminie Lipnica Murowana, w środkowej części Pogórza Wiśnickiego. Lipnica Murowana znajduje się na małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej.
  W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. Miejscowość jest siedzibą gminy Lipnica Murowana.
  Lipnica Murowana otrzymała prawa miejskie w 1326 roku.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Zakrzewskiego »

  Strona Jerzego Zakrzewskiego, kandydata na burmistrza gminy żukowo oraz radnego do powiatu kartuskiego. Hasłem wyborczym kandydata są słowa: doświadczenie, wiedza praca. Zapraszam na stronę Komitetu wyborczego wyborców Jerzego Zakrzewskiego, by zapoznać się z programem wyborczym.
  KWW Jerzy Zakrzewski

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nasza Łomnica, informacja dla lokalnej społeczności »

  Strona Informacyjna miejscowości Łomnica - pow. jeleniogórski. Portal ma na celu integrację lokalnej społeczności, przedsiębiorców działających w Łomnicy, a także instytucji związanych z naszą wsią. Pełni również rolę serwisu informacyjnego.
  Można zamieścić tu ogłoszenie drobne lub reklamę swojej firmy. Docelowo pojawią się również podstrony dotyczące Ochotniczej Straży Pożarnej, Przedszkola Publicznego i Klubu Sportowego KS Łomnica.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wałbrzych-Portal »

  Portal społecznościowy przeznaczony dla ludzi młodych ciałem jak i duchem. Szukających nowych znajomości i przy tym nieźle się bawiąc.
  Zobacz najnowsze aktywności użytkowników i sprawdź jak bawią się inni!

  Sprawdź co oferujemy dla Ciebie:
  -poznanie wielu ciekawych ludzi
  -kontakt przez wiadomości i wbudowany komunikator
  -wymiana poglądów na forum oraz czacie
  -umieszczanie własnych zdjęć, plików oraz filmów
  -prowadzenie własnego bloga
  -dołączanie i tworzenie grup tematycznych
  -informacje o imprezach
  -brak uciążliwych reklam na profilach
  -kontrolowanie prywatności konta
  i wiele więcej!

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sołectwo Iskrzyczyn - gmina Dębowiec »

  Piękne malownicze sołectwo Iskrzyczyn położone niedaleko Cieszyna graniczącego z Czechami na południu kraju, w gminie Dębowiec. Pierwsze wzmianki o Iskrzyczynie pochodzą z roku 1223. W herbie Iskrzyczyna znajduje się postać biskupa ubranego w szaty pontyfikalne z infułą na głowie i pastorałem w ręce. W wyobraźni ludzi funkcjonuje nasze sołectwo zawsze jako przestrzeń wypełniona słońcem, zapachem siana i pokrzykiwaniem rolników z pobliskich pól.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Babcia do wynajęcia - niania, opieka nad dziećmi Łódź »

  Agencja powstała z myślą o tych małych milusińskich, których rodzice starają się pogodzić życie rodzinne z pracą zawodową. W życiu wielu rodziców nadchodzi moment gdy decydujemy się na powrót do pracy i wówczas szukamy opieki dla naszego potomstwa. Poszukiwania te zwykle zaczynamy wśród osób nam najbliższych i tu najprostszym rozwiązaniem okazuje się Babcia! Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Czasami rodzona Babcia ma inny pomysł na spędzanie swojego wolnego czasu, innym razem nie pozwala jej na to zdrowie, a jeszcze innym -mieszka zbyt daleko...przykładów możemy mnożyć tu w nieskończoność.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hello Taxi Będzin, Sosnowiec »

  Oferujemy:

  * przewóz osób i bagażu
  * przewóz dzieci w bezpiecznych fotelikach z systemem iso-fix (po wcześniejszym uzgodnieniu)
  * dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli oraz szkół (pod troskliwą opieką)
  * przewóz do 5 osób (po wcześniejszym uzgodnieniu)
  * odbiór i obsługa gości z lotniska i dworców oraz hoteli
  * drobne zakupy, doręczanie kwiatów i innych prezentów
  * obsługa wszelkich imprez jak: wesela, konferencje, szkolenia, sympozja, chrzciny itp.
  * uruchamianie samochodu (rozruch silnika)
  * przyjmowanie zleceń stałych, z wyprzedzeniem (terminowym)
  * wszelkie nietypowe zamówienia w zakresie przewozów
  * usługi kurierskie (przewożenie, odbieranie wszelkich przesyłek)
  * przewożenie większych bagaży samochodami combi
  * odprowadzenie samochodu klienta
  * wynajem kierowców
  * pomoc przy wymianie koła
  * holowanie pojazdów
  * możliwość poszerzania naszej działalności dostosowując się do państwa potrzeb

  Zapewniamy pełną dyskrecję waszych przejazdów.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kody pocztowe »

  W naszym serwisie www.Kody-Pocztowe.info.pl - wyszukiwarka kodów pocztowych, możesz wyszukać kody pocztowe dowolnych miasteczek z całej Polski. Do najczęściej poszukiwanych kodów są: kod pocztowy Warszawa. Na naszej stronie i każdej podstronie wyszukiwarki kodów odnajdziesz w z prawej strony dział "Na skróty", który umożliwi na szybki dostęp do często wyszukiwanych kodów pocztowych oraz największych miejscowości. Wprowadź w wyszukiwarki pola interesujące Cię miasto oraz ulicę i rozpocznij wyszukiwanie kodu pocztowego, którego nie znasz. Jest on ważny, jeśli przesyłka lub inna ważna korespondencja ma zostać dostarczona do adresata na terenie całej Polski. W Polsce kody pocztowe znane są jako Pocztowe Numery Adresowe - PNA, które są unikatowymi ciągami cyfr w formacie 00-000. Pierwsza cyfra identyfikuje okręg pocztowy, a cały kod przypisany jest do określonego pocztowego urzędu lub w przypadku miast, wydzielonych do poszczególnych ulic i domów. Jak zapisywać kody pocztowe miast? Poznaj poprawny format! Zapamiętaj, że kod pocztowy ma postać unikalnego ciągu cyfr, który ułatwia sortowanie przesyłek. Dlatego tak bardzo ważne jest zapisanie go w poprawnym formacie. Na korespondencji kod pocztowy umieszcza się z lewej strony nazwy miejscowości w której znajduje się pocztowy urząd oddawczy.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Historia Gdyni »

  Zapraszam wszystkich na mój blog w całości poświęcony Gdyni. Dzieje tego miasta są moją ogromną pasją, którą chcę podzielić się z innymi. I to właśnie, dlatego najwięcej miejsca na blogu poświęcam historii Gdyni (zarówno tej przedwojennej, jak i powojennej). Moim czytelnikom przybliżam także poszczególne dzielnice oraz osoby zasłużone dla miasta. Ponadto staram się na bieżąco komentować aktualne problemy Gdyni oraz wydarzenia, które z pewnością zainteresują turystów.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk Morena »

  Jedną z ważniejszych dzielnic Gdańska jest Morena. Jest to potoczna nazwa dzielnicy Piecki – Migowo. Oprócz przewagi budynków mieszkalnych jest tu także sporo lokali usługowych i gastronomicznych. Co więcej, odbywają się tu także ciekawe wydarzenia, np. Konferencja Menedżerów Sprzedaży – Morfologia Sprzedaży (główny Partner to Sandler Training) oraz Venture Day. Wydarzenia odbywają się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
Portal Motomarkt.pl